Jest akcja Radia Maryja, 
że aż mnie wykręca szyja.
Pościć! – zdrowyś, czy też chory,
aby PiS wygrał wybory! :-(
Akcja to niezwykle głupia. 
Dobra może dla zad*pia.
Odchudzają się pisiory,
a cyrk z tego będzie spory.
Wytrykowski i Mitera 
(Plasują się blisko zera.),
Radzik, Iwaniec, Lasota
(Podejdź facet no do płota! ).
Dudzicz, no a także Piebiak
(Lepszy byłby już kulebiak).
Wszyscy ci są z grupy Kasta.
Lepiej to było za Piasta. 
Dudzicz to antysemita.
Trzyma mocno się koryta.
Tak się porobiło w PiS-ie,
że tam ciągną tylko fisie.
Hejterstwo się rozwijało. 
Wziąłbyś ich na wóz Drzymało!
To metody nie z tej ziemi,
aż ich zostawiła Emi!









