Archiwum miesiąca: kwiecień 2022

Brawo Emmanuel !

We Francji górą Macron,
bo zwycięzcą został on!
A przegrała znów Le Pen,
co ma sowieckości gen.

I to jest Kremla porażka.
Smuci w Moskwie się watażka.
I wstecznictwa zwolennicy
smętni jak burak w piwnicy.

Europejska wspólnota
(Kaczor podejdź no do płota!)
potwierdza zadowolenie.
Za to kwaśne z PiS jelenie.

I cały świat postępowy
podnosi do góry głowy.
Trzymaj się Emmanuelu!
Krocz do zwycięskiego celu!

 

 

 

 

 

 

Gra Smoleńskiem

Macierewicz znów powraca.
Czyżby Kaczor dostał kaca?
Wcześniej Antek był w odstawce.
Siedział na ostatniej ławce.

Znów smoleńska katastrofa
na tapecie. PiS się cofa.
Znów teorię o zamachu
PiS promuje. Szczyt obciachu!

Macierewicz na rocznicę
znowu uniósł swą prawicę
i zamącił swym raportem,
gdzie stek bzdur jest głównym fortem.

Tak kłamstwami PiS wciąż mąci.
To już paranoją trąci.
Cieszą Putin się z Orbanem,
że jest Kaczor wielkim dzbanem.