Archiwum miesiąca: kwiecień 2020

Gorgette Mosbacher

Ambasador USA
to jest babka, że ha ha!
Zapuściła na Twitterze
oświadczenie. Ja jej wierzę.

TVN to Discovery
i ma prestiż, do cholery.
Ich priorytet – wolność słowa!
A tu Kurski niech się schowa.

TVP zaś sugeruje
(Tam to siedzą tylko zbóje.),
że TVN ma minusy.
Ignorujmy takie newsy.

TVP to wielka ściema
i za grosz tam prawdy nie ma.
Zespół owej telewizji
trzeba poddać już rewizji.

Wybory mają być w maju,
choć brak na to zgody w kraju.
Sasin już drukuje karty,
a to cwaniak nienażarty.

Olał Komisję Wyborczą,
bo naturę ma zaborczą.
Nie ma wątpliwości cienia –
za to pójdzie do więzienia.

„Epidemia już wygasa.” –
Duda klepie tak od sasa.
Wciska kit i wazelinę,
robiąc przy tym głupią minę.

Dla Lichockiej rękawiczki
z jednym palcem, bez zaliczki,
można kupić w pewnym sklepie.
Ona zna ten sklep najlepiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaczor ponad prawem

Kaczor w nosie ma zakazy,
więc w piątek, podczas zarazy,
pognał w grupie na Powązki.
Są to z prawem luźne związki.

I na placu Piłsudskiego
też pokazał swoje ego.
Był tam także w dużej grupie,
bo przepisy ma on w d*pie.

Pokazał nam gest Lichockiej.
Tak też robi z Nowogrodzkiej.
Bo on stoi ponad prawem.
Lecz to skończy się niebawem.

Za wizytę na cmentarzu
karę wlepią nam od razu.
Ale Kaczor nie dostanie.
My to ludzie, a tam dranie.

Kaczor poszedł do lekarza.
Czy on jeszcze wciąż zaraża?
Nie, okoliczne wirusy
widzą w nim już tylko fusy.

Kaczor chodzi wciąż bez maski.
Czy tym chce podniecić laski?
Nie, to arogancja władzy.
Lecz się staną wkrótce nadzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyrk Gowina

On wychodzi, lecz zostaje (?).
Hipokryzji Himalaje,
cyrk i cynizm do kwadratu,
ściema niczym za caratu.

Gowin z rządu więc wychodzi,
z czego starzy kpią i młodzi.
Chciałby Dudzie dać 2 lata.
Makówka coś niekumata. 

Wicepremier Emilewicz!
Na to nie wpadłby Mickiewicz.
Wciskają ludziom ciemnotę.
Nie wiemy co będzie potem.

Wybory mają być w maju!
Czyżby ktoś tu był na haju?
Nie to PiS wprowadza cuda,
byle tylko wygrał Duda.

Wybory będą listowne,
a wyniki dość umowne.
Sasin będzie liczył głosy (?).
Będą skargi i donosy.

Wszystkie jaja są owalne.
Więc też oczywistość palnę,
że wybory nam sfałszują.
Kto to wdroży będzie szują.

I tak PiS wciąż robi co chce.
Elektorat, niczym owce,
wierzy w pomysły Kaczora.
Czas odsunąć już potwora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terlecki i spółka

Kiedy przechodzi Terlecki 
dziewczyny luzują kiecki,
no bo widzą przystojniaka. :-)
To już jego dola taka. :-)

A poza tym ów Terlecki
to jak agent jest sowiecki.
W samorządach komisarzy
chce wprowadzić – o tym marzy. 

Ale jednak samorządy
mają ciut inne poglądy,
więc Terlecki im nie pasi.
Takie też jest zdanie Basi.

I ogólnie owy Rychu
żyje sobie wciąż w przepychu.
Lecz ja chrzanię osobnika.
Niech się zwija tudzież znika.

Wybory za wszelką cenę!
Ale my ceńmy higienę
i wybory wkrótce w maju
spędźmy nad brzegiem ruczaju.

Chyba że ktoś chrzani Dudę,
nim wyjedzie nad Rospudę,
głosując dla zbicia nudy,
niech nie zaptaszkuje Dudy!

Głosowanie może z domu?
PiS nie mówiąc nic nikomu,
chce wprowadzić takie zmiany,
by Adrian został wybrany!

Propagują istną ściemę!
Wolę bardziej filmy nieme.
Ale oni bekną wkrótce.
Wiem na trzeźwo i po wódce.