Szydło niech wraca do worka!
Boli ząb – idź do doktorka!
Dbaj o czystość w toalecie!
Płać podatki w swym powiecie!
Słusznych haseł mamy w bród.
Jak się spełnią, będzie cud.
Szydło niech wraca do worka!
Boli ząb – idź do doktorka!
Dbaj o czystość w toalecie!
Płać podatki w swym powiecie!
Słusznych haseł mamy w bród.
Jak się spełnią, będzie cud.
Będzie Duda prezydentem
mniej więcej wszystkich Polaków –
co w wyborach są segmentem
głosującym na Błaszczaków.
Palikot nie goli brody –
na żyletkę żal mu centa?
Nie – to nowe są metody
wspierające Prezydenta.
Duży show był na Torwarze.
Ściągnął znane nam już twarze.
Zrobił tam konwencję PiS
i sielanki czar już prysł.
No i wyszło szydło z worka
i znana agitatorka
została dziś namaszczona
na pisowskiego czempiona.
Sprytny zabieg w tej metodzie,
żeby Prezes był w odwodzie.
Zakasa szybko rękawki –
będzie rządził z tylnej ławki.
Chciał Stonoga iść z Kukizem.
Ten odstrzelił go z półzwisem,
bo kapitał Z. Stonogi
zbyt okazał się ubogi.
Chce startować też Izdebski –
mówią, że to gość jest łebski.
Bo na politycznej scenie
różnej maści są jelenie.
Czy związkowiec, czy też kupiec,
każdy pieczeń swą chce upiec.
Dziś na fali jest Stonoga –
znana PiS-u to odnoga.
Nie otwieraj jego bloga,
gdyż to kawał demagoga.
Dla rządzących to przestroga –
kłopot tak jak ciąża mnoga.
Może spytać pedagoga
jaka jest właściwa droga?
Nie pomoże nawet toga,
gdy kampania tak złowroga.
Lub też olać te ataki –
same rypną się błaszczaki.
Szuka PiS haków na Tuska.
Chyba im coś w mózgu pluska.
Szef Europejskiej Rady
oszołomom nie da rady.
Choć gra z Merkel i Barakiem,
przed Kaczyńskim zmyka rakiem.
Miast grać z ludźmi tego typu,
lepiej rzucić się z nasypu.
Wkrótce Hofman do łask wróci –
elektorat się nie smuci!
Macierewicz się odkryje.
Pamięć o nim ciągle żyje.
I Pawłowicz z ludzką twarzą –
o niej też wyborcy marzą.
Tylu świetnych kandydatów!
Każdy wart ze sto dukatów!
Gdy wesprzemy ich głosami,
puszczą Polskę w mig z torbami!