Archiwum miesiąca: marzec 2022

Ważna wizyta

Miała miejsce tu wizyta.
Kto zaprosił? – Nikt nie pyta.
Kto przyjechał? – rzecz ciekawa –
Biden! – To jest wielka sprawa!

Był w Pałacu i w Rzeszowie.
Wielkie sprawy ma na głowie.
Na Stadionie też się zjawił,
że aż Putin się zadławił.

Odwiedził swoich żołnierzy.
Im też szacun się należy.
I zjadł z nimi nawet pizzę,
czym zadziwił okolicę.

Pizza to była z Głogowa.
Konkurencję boli głowa.
Odtąd już w pizzerii Gusto
tłumy ludzi, w innych pusto.

Biden na Placu Zamkowym
zabłysnął tonem bojowym.
Będzie wspierał Ukrainę!
Putin ma posępną minę.

Z Bidenem się spotkał Duda.
Dla Andrzeja to są cuda.
Odtąd przed Dudą kariera
jakby znowu się otwiera.

 

 

 

 

 

 

 

Co w kraju?

Dziś Konwencja Praw Człowieka
(tu się zrywa śmiechu beka)
jest niezgodna z konstytucją (??).
Tak dziś walczy PiS z obstrukcją. :-)

To Przyłębskiej orzeczenie.
Radują się zeń jelenie.
Trybunał Konstytucyjny
to nie wieczór familijny.

Ta Przyłębska z Piotrowiczem
zachwycają się Iljiczem.
Uwielbiają też Putina.
Wie to miasto oraz gmina.

Bez pardonu łamią prawo.
Oj się dzieje coś nie klawo!
Działają z nadania Ziobry,
więc rozgardiasz będzie dobry.

Kaczorowi znowu spada.
Opozycja z tego rada.
W sklepach ceny idą w górę.
Ja nie patrzę już w komórę.

Po 7 złotych benzyna.
Wie dziś o tym każda gmina.
I tak rządzą dziś pisiory,
że aż robi kraj się chory.