Archiwum miesiąca: wrzesień 2019

NIK-t

Banaś został szefem NIK-u.
W PiS-ie rozsądek w zaniku.
Na razie jest na urlopie,
a TVN wciąż na tropie. 

Dostał dom od gościa z AK.
Będzie z tego niezła draka.
Szły pokoje na godziny.
Banaś w tym nie widział winy. 

Zdaniem PiS-u kryształowy
był ten Banaś. Mam ból głowy.
Takich uczciwych postaci
PiS ma wiele i nie traci (?). 

Polityka klimatyczna
w Polsce trochę jest antyczna.
Macron w sprawie walnął w Dudę,
zarzucając mu obłudę. 

Lecz się Duda odgryzł szybko.
Co ty na to złota rybko?
I odwinął Dudek dzielnie,
że Macron mówił bezczelnie. 

Jędraszewski zwolnił panie
niezamężne. Dać mu lanie.
I ten ekspert od zarazy
myśli wciąż, że jest bez skazy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post za PiS

Jest akcja Radia Maryja,
że aż mnie wykręca szyja.
Pościć! – zdrowyś, czy też chory,
aby PiS wygrał wybory!  :-( 

Akcja to niezwykle głupia.
Dobra może dla zad*pia.
Odchudzają się pisiory,
a cyrk z tego będzie spory. 

Wytrykowski i Mitera
(Plasują się blisko zera.),
Radzik, Iwaniec, Lasota
(Podejdź facet no do płota! ). 

Dudzicz, no a także Piebiak
(Lepszy byłby już kulebiak).
Wszyscy ci są z grupy Kasta.
Lepiej to było za Piasta.

Dudzicz to antysemita.
Trzyma mocno się koryta.
Tak się porobiło w PiS-ie,
że tam ciągną tylko fisie. 

Hejterstwo się rozwijało.
Wziąłbyś ich na wóz Drzymało!
To metody nie z tej ziemi,
aż ich zostawiła Emi!

 

 

 

 

 

 

 

 

Sejm po wyborach

Sejm obecny po wyborach
ma się zebrać. Ciasno w porach
się zrobiło u Kaczora.
Głowa jego ciągle chora.

Tak oto pisowska zgraja
robi sobie z ludzi jaja.
Mają nas wciąż w poważaniu.
Mocni tylko są w bujaniu.

Piotrowicz z PZPR-u
jest etycznie bliski zeru.
Wspiera też Pawłowicz Krychę
i oboje sieją pychę.

Pawłowicz wali w Bodnara.
Czy ją spotka za to kara?
Nie, bo Piotrowicz ją chroni.
Facet gorszy niż Antoni.

Nihilizm według Kaczora
jest powszechny. Dlań to zmora. 
Lecz największy nihilista
to sam Kaczor – egoista.

Ziobro w rządzie pozostaje.
Będzie nadal mówił baje
i będzie sekował sądy,
bo już takie ma poglądy.

Afera taśmowa

Zaistniała PiS-u duma,
czyli lodołamacz Puma.
TAŚMĄ został podklejony.
Skandal jest nie do obrony!

Takie są standardy PiS-u.
Oby nie doszło do bisu,
bo się państwo nam rozleci.
Wiedzą o tym nawet dzieci.

Jest więc afera taśmowa.
Miś Barei niech się schowa! 
Tak PiS kręci oraz mami,
że się świat zalewa łzami.

Kaczor miał kontakty z Emi.
Źle się dzieje na tej ziemi,
no bo wola ludu taka,
by nie iść w ślady Piebiaka.

Piebiak chce do orzekania!
Numer, że aż puchnie bania! 
Sędzia o takim morale !?
To się aż nie mieści w pale!

Ziobro twierdzi – modelowo
się zachował. Wybacz krowo!
Niby o hejcie Piebiaka
nic nie wiedział! Ale draka!

Duda zaś się spotkał z Pence’em
i nie rzucał przy nim mięsem.
Pence chciał się podchlebić Dudzie, 
więc zanurzył się w obłudzie.

Zaprezentował poglądy:
Duda dba o wolne sądy. :-)
Choć to były tylko żarty,
Pence – żartowniś niedotarty!

Świrują 4 cysterny.
Efekt z tego będzie mierny. 
I tak oto PiS wciąż działa.
Puchną nogi, więdnie pała!