Archiwum miesiąca: maj 2019

Nie głosujemy na PiS !!!! (26.05.)

Przed nami znowu wybory.
Denerwują się pisiory,
bo im spadło znów w sondażach –
całkiem odwrotnie niż w gażach.

Parę lat już rządzą w kraju.
Obiecują baju baju
i prowadzą kraj do zguby.  
Nie przynosi to nam chluby.

Dla PiS-u OK jest Unia,
tak jak non olet pecunia.
Chcą mieć z Unii tylko kasę,
robiąc przy tym błędów masę. 

Rozwija się pedofilia.
PiS – potwierdza to Emilia –
działa bardziej dla pozoru.
Będzie dalszy ciąg horroru.

Sojusz tronu i ołtarza
wiele nieszczęść tutaj stwarza.
Więc kartką do głosowania
zmieńmy kraj – to cel zadania!

Idź w niedzielę na wybory!
choćbyś szedł przez lasy, bory,
lecz nie głosuj tam na PiS!  
bo to na honorze rys.

PiS to będzie lista 4-ta.
Z listą czwartą idź do czarta!
Głosujmy na Koalicję,
bo każdy, kto ma ambicję,
głosuje na listę 3-cią,  
między Wisłą i Notecią!

Na wybory chodzić trzeba,
żeby dostać się do nieba.
Lecz wykażmy w tym rozsądek –
woła Szczecin, Płock i Lądek!

 

 

 

 

 

.

.

 

 

Fisie

Karski walczył z Krzyżakami.
PiS się przy tym zalał łzami.
Im jest więcej Karskich w PiS-ie,
tym się bardziej cieszą fisie.

Zybertowicz profesora
nie dostanie. Plama spora!
Takie Dudy są cieniasy.,
a też ciągną sporo kasy.

Kaczor zły jest na Wyborczą.
Mentalność ma dość zaborczą,
a życiorys mu się wali,
bo go tak obsmarowali.

Gładko kiwnął Birgfellnera, 
lecz dziś bierze go cholera,
bo choć poszło mu tak ślicznie,
to nie miało iść publicznie.

Kaczor zaskarżył Agorę.
Marną zrobi tym furorę
i nie zbuduje prestiżu
ni w Warszawie, ni w Paryżu.

Do pierdla trza iść za tęczę.
Za bezstronność dziś nie ręczę,
bo już w Polsce wolność słowa
to jest tylko nowomowa.

.

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

Polskie drogi

Kaczor poznał polskie drogi.  
Choć mówi, że jest ubogi,
zna je jak kierowca TIRa.
Ktoś tu ma lekkiego świra.

Niemieckie proszki do prania –
twierdził Kaczor od zarania –
w Polsce prawie nic nie piorą. 
Aberrację ma dość sporą.

Takie PiS-u jest gadanie.
Niech się Kaczor puknie w banię.
Niech odejdzie z polityki.
Dość już kaczej retoryki.

Stół okrągły dostał kopa.  
Mówi o tym Europa.
Zybertowicz nie przeprosi,
o czym fama nadal głosi.

Nie przyznaje się do winy.
Robi przy tym głupie miny.
Jego komórki w mózgowiu,
są w pozycji jakby w nowiu.  

A katedrę Notre Dame
(wciąż sentyment do niej mam) –
wie to mędrzec oraz ciele –
spalili nauczyciele. :-)

W rocznicę 3-go maja  
Duda robił sobie jaja.
Znów się darł do mikrofonu,
bo on cienias jest z bon tonu.