Archiwum miesiąca: październik 2018

Nie głosujcie na PiS !!!!!!!!!! (2)

Jest przed nami 2-ga tura.  
Każdy wie, że PiS to rura!
Nie głosujcie na tę rurę,
bo wciskają kit i bzdurę!

Nie głosujcie na Wassermann!
„Wdzięk” ma niczym Jakub Berman.
Nieciekawy też Płażyński!
Lepszy byłby kamień młyński.  

Kaczor zaś się mocno sili,
żeby wesprzeć swych pupili.
Lecz to nędzni kandydaci!
Na nich Polska tylko straci!

„Sromotne” zwycięstwo PiS-u
dodajmy do jadłospisu    
i niech pójdą w ruch koniaki!
A niech spada Patryk Jaki.

Duda stare chce żarówki,
a wycofać z LED-em nówki!
Niech przywróci wóz Drzymały!
Prymitywizm doskonały!

Ziobro Polskę wyprowadza  
z Unii. Odbija mu władza.
Niech już przejdzie do lamusa!
Łyknij setkę bądź cytrusa!

Szydło miała znowu stłuczkę,
lecz olewa tę nauczkę,
bo PiS trzyma się zasady:  
niech spieprzają z drogi dziady!

.

.

.

.

.

.

.  

 

 

.

 

.

 

.

.

.

 

 

.

 

Po wyborach

Zakończyły się wybory.
W brodę plują se pisiory,
bo przerżnęli mocno przecie
w mieście, gminie i w powiecie!

W Łodzi wygrała Zdanowska!  
Chowaj się mafio pisowska!
Przy Hani Waldemar Buda
robił za chudego luda.

W Warszawie wygrał Trzaskowski!
Bo to gość jest iście boski.
Przy nim niech się Patryk Jaki
co najwyżej chowa w krzaki!

W stolicy bez 2-giej tury!  
Cieszy się Pałac Kultury,
bo już go nie zburzy Jaki!
Niech gdzie indziej szuka draki.

Trybunał Sprawiedliwości
doprowadził PiS do złości!
Tak się PiS zamotał bracie,
że niebawem walnie w gacie!    

A dla Kaczora Bawaria
to tak samo jak Szwajcaria!
Słaby on ci z geografii.
Gorszy nawet niż Kadafi.

Radom bliższy jest równika!
Znów Suskiemu mózg zanika.
Bo w tym PiS-ie moi mili
nie brak miernot i debili!  

 

 

 

.

 

 

.

 

 

 

.

 

 

.

 

Nie głosujcie na PiS !!!!!!!!!!

Zbliżają się już wybory.
Czyś jest zdrowy, czyś jest chory,
idź zagłosuj! – dobra rada.
Zaproś także i sąsiada!

Jak głosować – ktoś zapyta?
Czy już mamy faworyta?
Mogę powtórzyć na bis:
Nie głosujcie w tym na PiS !!!!!!!!!!  

Bo cała pisowska kasta
szkodzi Polsce! No i basta.
Dowodów jest co niemiara.
Lepiej było już za cara.

Szydło wie, jak ciągnąć kasę.
W tym już pokazała klasę!  
Morawiecki ciągle bredzi –
brak kultury wypowiedzi!

Krążą w mediach taśmy plus.
To dla PiS-u brudny news.
Kaczor chciałby tego niusa
szybko schować do lamusa. :-)

Duda wspiera swoją grupę,  
za co winien dostać w zęba.
Chciał z Australii rwać szalupę,
lecz mu premier stanął dęba.

Lista „10” jest najgorsza!
Gorsza jest niż ości z dorsza.
Na wybory wkrótce pora!
Głosuj! lecz nie na pisiora !!!!!!!!!!

 

 

.

.

.

.

.

.

.

 

 

.

.

.

.

 

 

Kler

„Kler” to film dla koneserów.  
Parę mocnych tam numerów.
Podobieństwo widać spore
w nim do PiS-u. Wszystko chore!

Morawiecki sprostowanie
puścił w TV mocium panie.
Lecz głos było słychać damski (?)
Zabieg chytry i dość chamski!

Mateuszek obiecuje.
Wierzą jemu tylko wuje. :-)
Jasne to jak tarcza słońca –  
będzie ściemniał aż do końca.

„Taśmy prawdy” już niestety
to „odgrzewane kotlety”.
Morawiecki w nich się zjawia,
że aż chce się puścić pawia.

Polska mistrzem świata w siatkę!
Zagaiłem więc sąsiadkę:  
– Sukces wielki jak cholera!
– „Tak zasługa to premiera.” :-)

Trybunał Sprawiedliwości
(w PiS od niego mają mdłości)
tę pseudo reformę zmiecie.
Dobry news to na stulecie!