Archiwum miesiąca: listopad 2021

Julia w duecie

Przyłębska i Zbychu Ziobro –
od nich bije samo dobro.  🙁
Umówili się oboje,
aby klepnąć paranoję.

I Konwencja Praw Człowieka
już sprzed nosa nam ucieka,
bo z Konstytucją niezgodna (!! ??).
Szczyt głupoty! Piję do dna!

Majątek żony premiera
utajniony, jak cholera.
Znów Przyłębska się spisała!
Tylko państwo daje ciała.

O uczciwość pana Mejzy
PiS się modli. Świat jest krejzy!
A szemrane interesy
robi się głównie dla kiesy.

 

 

 

 

 

Fundusz wyborczy

W całym kraju czwarta fala
beznamiętnie nam dowala.
Rząd z pandemią se nie radzi.
Ministrowie jacyś bladzi.

Tu interes polityczny
górą jest, a nie medyczny.
Antyszczepionkowcy w PiS-ie
mają fory – śniło mi się.

Kasa na fundusz wyborczy!
System PiS-u jest zaborczy.
Darowizny na premiera
szły, choć tu się PiS wypiera.

Kto chce w spółce mieć pozycję
musi zadbać o tradycję
i kasę Morawieckiemu
wysłać, tak jak bratu swemu.

Takie mętne interesy
robił PiS, by chapnąć kiesy.
A uczciwość, moi mili,
ważna może dla debili.

 

 

 

Terlecki

Pan Terlecki jest kretynem.
Wiedzą nawet pod Lublinem.
Wypowiedzi chamskie miewa.
Piękny jest tylko gdy ziewa.

Znów w Święto Niepodległości
niejeden rodak się złości,
bowiem przeszli narodowcy.
Nie są lepsi niż zomowcy.

Premier razem z prezydentem
dali nogę przed eventem.
Za to Bąkiewicz na czele.
Promowały się menele.

Bąkiewicz to patriota?
Nie, to cienias lub idiota.
Tego pana Bąkiewicza
do faszystów świat zalicza.

Z Bąkiewiczem PiS dał ciała
i pokazał Polsce wała.
Oby wreszcie marsz skończyli,
a w spokoju będziem żyli.

 

 

 

Pozew w Hadze

Giertych pozew w Trybunale
składa, nie żartując wcale.
To Trybunał Karny w Hadze.
(Zbigniew aż stracił na wadze).

Wniosek będzie o ściganie
znanych osób – drogi panie –
Święczkowskiego oraz Ziobry.
W grobie się przewraca Chrobry.

Nie chroni ich immunitet,
ani partyjny komitet.
Przyszła kryska na matyska.
Rzecz ciekawa jak igrzyska.

W amerykańskim Kongresie,
jak wieść gminna teraz niesie,
odbywała się debata.
Temat? To mistrzostwo świata.

Dyskurs o praworządności
w Polsce. Aż odczuwam mdłości.
A w wyniku tej debaty
PiS już może zwijać graty.

Imć Kowalski – ten od Ziobry –
facet niczym postać z Kobry,
chciałby w Polsce referendum
w sprawie Unii – to horrendum.

ABBA po 40 latach
znowu śpiewa! Słuch na czatach!
Historia kołem się toczy,
efekt zaś będzie uroczy.