Archiwum miesiąca: październik 2021

Senność bierze

Kaczor na wizji przysypia.
Przymykają mu się ślipia.
No bo słuchać już nie może
głupot PiS-u w tym ferworze.

W programie drożyzna plus
ceny rosną – taki nius.
Sytuacja za pisiorów
gorsza niż podczas zaborów.

Milion Euro kary dziennie
jest dla Polski! Ależ dennie!
Za Izbę Dyscyplinarną!
Z PiS-em widać przyszłość marną.

Suski sprawę lekceważy,
bo nie stracił nic na gaży.
Ale straci Polska cała.
Suski nadal struga wała.

W Sejmie była Kaja Godek.
Lepiej spojrzeć na wychodek.
Niechby wystąpiła Farna,
bo ta Godek jest koszmarna.

 

 

 

 

Marine Le Pen

PiS system sprawiedliwości
zniszczyć chce, aż wzbudza mdłości!
Planują tak zmienić prawo,
by je zdusić. Coś nieklawo!

A Izba Dyscyplinarna?
To jest również rzecz koszmarna.
Ona ciągle jeszcze działa.
PiS tu także daje ciała.

Wyrok TSUE trza wykonać!
Kaczor woli raczej skonać.
Lecz z Funduszu Odbudowy
forsa raczej już jest z głowy.

Morawiecki był w Brukseli.
Czyżby chciał tam spotkać cweli?
Nie, spotkał Marine Le Pen,
bo ma idiotyzmu gen.

Ona chce mieć z Unią zwarcie.
U Putina ma poparcie.
Baba Unii jest przeciwna.
Postać niesłychanie dziwna.

Mateuszek też w Strasburgu
ciała dał. Wierz mi chirurgu.
Miast go wysłać za granicę,
Kaczor niech usmaży pizzę.

 

 

Znów Przyłębska

I Przyłębska znów na fali.
Czy jest lekarz gdzieś na sali?
Tu pisowska jest choroba.
Dosyć mamy tego dzioba.

A ten Przyłębskiej Trybunał
(to co piszę to komunał)
znowu walnął (to już wiecie),
jak gołąb na parapecie.

Pod dyktando imć Kaczora
(jego już wycofać pora)
stwierdził, że traktaty Unii
są do bani, prócz pekunii.

PiS już chciałby nas z Brukseli
wyprowadzić do niedzieli.
Putin bardzo na to czeka.
Z demokracji jest już beka.

Hymn pisiorom też przeszkadza.
Takie ruchy, jaka władza.
Kaczor również hymn fałszuje,
bo ze śpiewu miał on dwóję.