Archiwum miesiąca: marzec 2019

Sfartfon

Kaczor używa sfartfona.  
Młodzież trochę zniesmaczona,
bo sfartfonów dotąd przecie
nie stosowano na świecie.

Ma Kaczor także laptoka.
Otwiera się więc epoka
na sfartfony i laptoki.
Wachlarz ich będzie szeroki.  

Wkrótce Krzemowa Dolina
na Śląsku działać zaczyna.
Będzie fabryka sfartfonów!
(Kiedy koniec tych andronów?)

A Przyłębska orzeczenie
odczytała znów na scenie.
Szczytem było hipokryzji
i to wszystko szło na wizji.

Mieszko 1-szy rządził krajem.  
Miał tableta gdzieś pod gajem.
Do chrztu trzymał go za plecki
znany koleś – Morawiecki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reforma

W Polsce Krzemowa Dolina! 
Premier bredzić znów zaczyna.
A te jego liczne brednie
lecą w TV noc i we dnie. :-(

Zalewska chce do Brukseli.
Gęba jej się już weseli.
Uruchomiła reformę.
Będzie chaos ponad normę.  

Młodzież za to ją zwymyśla
od Szczecina do Przemyśla,
bo jej reforma jest taka,
że chcą młodzi dać drapaka.

Takie są te kadry PiS-u.
Puszczą smród bez kosztorysu,
a poczucie mają błogie,
że są rzadko ciąże mnogie.  

TSUE śni o KRS-ie.
Lecz na razie sprawa w lesie.
W maju TSUE przypie*doli.
Wtedy mocno PiS zaboli.

Komisja smoleńska działa?
Owszem, robią z ludzi wała.
Kasa na nich ciągle leci.
Gorsi nawet są od Beci.

 

W sprawie seksu

W PiS obsesja na tle seksu.  
Zażyli środków z PEWEX-u
no i bredzą jak najęci.
Propaganda ich nie nęci.

Kaczor straszy LGBT,
bo ma geny raczej nie te.
I w ogóle ciągle straszy.
Dość już mamy tych judaszy.

Duda przebrał się za druha.  
Czyżby za druha Borucha?
Znów robi z siebie palanta.
Zdegradować na sierżanta!

Lat 20 Polska w NATO.
Czy kochają nas w nim za to?
Woleliby sojusznika,
gdzie Duda i PiS zanika.

3-ci maja defilada!  
O tym wspomnieć też wypada.
Błaszczak przerasta sam siebie.
Nagrodę dostanie w niebie.

Piotrowicz ma grubą strunę.
Wielbi PiS oraz komunę.
Bronił księdza pedofila.  
Rzecz u niego się nasila.
A ten ksiądz to był z Tylawy,
więc dla Stacha nie ma sprawy.

 

 

 

 

 

 

 

Szczerski i reszta

Szczerski wciąż jęzorem miele. 
Stwierdził, że nauczyciele
nie muszą żyć w celibacie.
Chyba walnął przy tym w gacie.

Potem udał, że się kaja
ale wyszły z tego jaja.
Niech se nadal wali Szczerski,
byle nie na dywan perski.

Zybertowicz – ten od Dudy,  
niczym prymitywne ludy,
walnął o Okrągłym Stole.
Bronią przy tym go kibole.

Bulnie 50 tysięcy –
pensja za parę miesięcy.
Chociaż zwykle nie śpi licho,
niech ten lepiej siedzi cicho.

W Sejmie powstała tablica  
o Kaczyńskim – wie stolica.
Suski tablicę usuwa.
Mózg caryca mu przytruwa.

Pomnik księdza Jankowskiego
leży tam, gdzie miejsce jego.
A PiS broni pedofila.
Cenią swojego pupila.

W Gdańsku zwycięstwo Dulkiewicz!  
Mówił nawet już Mickiewicz,
że górą będzie rozsądek.
Taki świata jest porządek.

 

 

 

Kiełbasa wyborcza

Kiełbasa wyborcza PiS-u  
doprowadzi kraj do zwisu.
Cuchnie strasznie ta kiełbasa
z winy jednego fagasa.

Kaczor kupuje wyborców.
Gorzej jest niż za zaborców.
PiS ma ludzi za idiotów.
Dość już w Polsce tych bełkotów!

Kaczor – facet niezbyt miły.
Przepowiednie się sprawdziły,
że utopić chce nam państwo.
Górą przekręt i zaprzaństwo. :-(

Ma trzynastka być już w maju!  
Chyba prezes jest na haju. (?)
PiS nam zafunduje Grecję
i prześcignie w tym ubecję.

Puszczą nowe autobusy! ,
lecz odsączmy z tego fusy. 
Jak przystało na gamonia,
prezes Polskę robi w konia.

Do dwudziestu sześciu latek
będziesz w nosie miał podatek.
To jest program gospodarczy? 
Za 2 lata g*wno starczy!

Puszczam wszystko mimo uszu,
i już brak mi animuszu,
bo te PiS-u liczne bzdury
brzmią jak żart mocno ponury.

A program 50 plus  
ma się dobrze. To jest news!
Profituje zeń Martyna.
Bardzo cwana to dziewczyna.

Imć Martyna Wojciechowska
niczym luka jest VAT-owska.
Glapiński miast łapać lukę
niech gdzieś pójdzie na naukę.