Co z Protasiewiczem?
Wie tylko wróżbita.
A patent na zajście
ma Janek Rokita.
Jeśli komuś ocen Schetyny brakuje,
w tej konkretnej sprawie, niech nie oczekuje.
Co z Protasiewiczem?
Wie tylko wróżbita.
A patent na zajście
ma Janek Rokita.
Jeśli komuś ocen Schetyny brakuje,
w tej konkretnej sprawie, niech nie oczekuje.
Jak resort finansów
zapewnia fachowo,
zjemy w pracy pączki
dziś bezpodatkowo.
Częstuje żona, szwagier
i przyjaciół sforka.
Raczej nie odmawiaj.
A może faworka?
Dziś chłopak się urodził,
rano w wielkim mieście.
Wzrost pięćdziesiąt osiem,
waga cztery dwieście.
Od zaraz w ruch już idą
smoczki i śliniaczki,
a gratulacje składam
od naszej całej paczki.
Wiele spraw tego świata
targa nami i wstrząsa,
ale news numer jeden,
to Wałęsa bez wąsa.
Występ naszych sportowców
czas sumować wytrwale.
Spisali się na medal,
a raczej na medale.
Jarosław Kaczyński jest wzorem ambicji.
To boss politycznej, wielkiej opozycji.
Jest niskiego wzrostu,
w stanie wolnym niestety,
a poza tym ów polityk
ma tylko zalety.
Adam Hofman jest przystojny,
bystry, szybki, bogobojny.
Mowa jego potoczysta.
Gra jak sprawny pokerzysta.
Stawać, czy nie stawać ?
oto jest pytanie,
w debacie Tusk – Kaczyński ? –
nie rozstrzygną Marsjanie.
By o woli narodu
w tej kwestii przesądzić,
spory czas zakończyć,
referendum zarządzić.
Justyna Ka, Zbigniew Be i KamileS
potrzebni są nam teraz w kraju jak Herkules.
Obyśmy mieli do ich mocy bliski dostęp.
Niech wyczarują nam dla Polski szybszy postęp!
A nie mówiłem,
jak były 2 złote,
że się dziać będzie
jeszcze potem?
100 dni do Eurowyborów –
wysyp sesji spindoktorów.
Oj Walentynki, oj Walentynki,
byłyby blade bez pewnej blondynki,
która jest ważna jesień, czy zima,
i której imię na E się zaczyna.
W sprawie Olimpiady
różne dziwne sprawy
kołaczą się w głowach
i w naszych rozmowach.
Lecz wiadomość przyszła oto,
że Kamil Stoch zdobył złoto !
Ani w sposób oczywisty
skok do Wisły wypadł z listy,
ponieważ miała na względzie,
że ksiądz przyjdzie po kolędzie.
Karol miał alibi inne
i nieco bardziej rodzinne.
Co się w poniedziałek działo (?)
wyobraźni w nas za mało :-)
A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
iż ja i rodzinka Was chętnie słuchają :-)
Niejeden Wasz pogląd,
to jak w gardle ość,
ale i tak z Pana
jest ciekawy gość.